Performanţe

REZULTATE LA OLIMPIADE ŞI CONCURSURI ŞCOLARE

AN ȘCOLAR 2016-2017

Nr. Crt. Nume și prenume Clasa Olimpiada/Concursul Premiul obținut Profesor îndrumător
1 Bărboi Sabin VII A Olimpiada de limba engleză

-faza județeană

III Mocrei Liliana
2 Hrehorciuc Mara VII A Olimpiada de limba engleză

-faza județeană

Mențiune Mocrei Liliana
3 Jalobaiu Alina VII A Concursul Național Transcurricular ”Ionel Teodoreanu”

-faza națională

Premiu special Fraseniuc Camelia
4 Jalobaiu Alina VII A Olimpiada de limba și literatura română

-faza județeană

I Fraseniuc Camelia
5 Bărboi Sabin VII A Olimpiada de limba și literatura română

-faza județeană

Mențiune Fraseniuc Camelia
6 Chițac Aliseea VII A Olimpiada de limba și literatura română

-faza județeană

Mențiune Fraseniuc Camelia
7 Jalobaiu Alina VII A Olimpiada ”Lectura ca abilitate de viață”

-faza județeană

Mențiune Fraseniuc Camelia
8 Chițac Aliseea VII A Concursul Interdisciplinar ”Cultură și spiritualitate”

-faza județeană

II Fraseniuc Camelia
9 Băncescu Ana Maria V B Concursul Interdisciplinar ”Cultură și spiritualitate”

-faza județeană

III Fraseniuc Camelia
10 Haiura Vladislav V B Concursul Interdisciplinar ”Cultură și spiritualitate”

-faza județeană

Mențiune Fraseniuc Camelia
11 Jalobaiu Alina V B Concursul Interdisciplinar ”Cultură și spiritualitate”

-faza județeană

Mențiune Fraseniuc Camelia
12 Cojocariu Ciprian VII A Mica Olimpiadă de Geografie ”Terra”

-faza județeană

II Băncescu Dumitru
13 Bărboi Sabin VII A Mica Olimpiadă de Geografie ”Terra”

-faza județeană

III Băncescu Dumitru
14 Abramiuc Vlad VII A Mica Olimpiadă de Geografie ”Terra”

-faza județeană

Mențiune Băncescu Dumitru
15 Hrehorciuc Mara VII A Mica Olimpiadă de Geografie ”Terra”

-faza județeană

Mențiune Băncescu Dumitru
16 Băncescu Ana Maria V B Mica Olimpiadă de Geografie ”Terra”

-faza județeană

Mențiune Băncescu Dumitru
17 Haiura Vladislav V B Mica Olimpiadă de Geografie ”Terra

-faza județeană”

Mențiune Băncescu Dumitru
18 Burlică Ștefan VI A Olimpiada la Religie

-faza județeană

I Burlică Alina
19 Jalobaiu Alina VII A Olimpiada la Religie

-faza județeană

II Burlică Alina
20 Haiura Vladislav V B Olimpiada la Religie

-faza județeană

II Burlică Alina
21 Rișciuc Ștefan VI A Olimpiada la Religie

-faza județeană

II Burlică Alina
22 Jalobaiu Silviu VI A Olimpiada la Religie

-faza județeană

II Burlică Alina
23 Dumitraș Olivia III C Olimpiada de Educație Civică Mențiune Cost Mihaela
24 Mareci Andreea III C Olimpiada de Educație Civică Mențiune Cost Mihaela
25 Mihailiuc Diana III C Olimpiada de Educație Civică Mențiune Cost Mihaela
26 Grămadă Fabyana III C Olimpiada de Educație Civică Mențiune Cost Mihaela
27 Lulciuc Ionuț III C Olimpiada de Educație Civică Mențiune Cost Mihaela
28 Roman Alexandra III C Olimpiada de Educație Civică Mențiune Cost Mihaela

 

Reclame
%d blogeri au apreciat asta: